GrabMax karrier

Karrier Legyél egy innovatív startup csapatának tagja

A GrabMax csapatába folyamatosan keresünk lelkes és tehetséges új kollégákat! Ha egy szórakoztató és technikailag kihívást jelentő környezetre vágysz, a GrabMax a tökéletes munkahely lehet a számodra! Nálunk lapos hierarchiára, innovatív környezetre, folyamatos fejlődésre és baráti légkörre számíthatsz.

Nézd meg az aktuálisan nyitott pozíciókat és küldd el jelentkezésed a leírásban szereplő címre!

  • Kutatómérnök munkatárs

    Cégünk, az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozik. Gépi tanuláson alapuló projektek fejlesztéséhez és megvalósításához neurális hálózatok fejlesztésében jártas kutatómérnök munkatársat keresünk a csapatunkba!

    Jelenleg futó projektjeink:

    • Élő állat súlyának meghatározása neurális hálózatok segítségével
    • Hízóállat súlygyarapodása és környezete közti kapcsolat vizsgálata
    • Intelligens bin picking megoldás
    • Speciális nyelvi domain-el rendelkező magyar nyelvű virtuális asszisztens chatbot létrehozása

    A KUTATÓMÉRNÖK feladatai az EN-CO-ban:

    • Neurális hálózatok tervezése és megvalósítása
    • RGB, RGBD képek és pontfelhők feldolgozása
    • Agilis csapatban történő munkavégzés
    • Dokumentáció készítése

    Az állás betöltéséhez szükséges készségek:

    • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
    • Neurális hálózatok ismerete
    • Legalább egy éves releváns tapasztalat
    • C# vagy Python nyelv ismerete

    Amit nyújtunk

    • Változatos, izgalmas projektekben való részvétel, folyamatos fejlődési lehetőség
    • Rendszeres csapatépítés, céges programok
    • Versenyképes fizetés
    • Rugalmas munkaidő
    • Jó hangulatú munkahely, jó közösség
    • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias hangulat

    Munkavégzés helye

    Budapest, 11. kerület belső része (Bocskai út 77-79)

    Ha felkeltettük érdeklődésed, fizetési igényed megjelölésével várjuk önéletrajzodat a karrier@encosoftware.hu e-mail címre!

Kérjen ingyenes konzultációt vagy tegye fel kérdését!

Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei és szolgáltatási feltételei érvényesek.