Karrier

Legyél egy innovatív startup csapatának tagja!

Nézd meg az aktuálisan nyitott pozícióinkat és küldj egy CV-t a karrier@grabmax.eu e-mail címre!

Kameraprogramozó munkatárs

Főbb feladatok

  • ipari kameraprogramozás és kisebb szerelési feladatok
  • továbbá PLC és HMI programok módosítása, ipari robotok programozása, műszaki támogatása, ehhez kapcsolódó szerelési feladatok ellátása és vevőkkel való műszaki egyeztetések megtartása

Az állás betöltéséhez szükséges készségek

  • min. 3 év kameraprogramozói tapasztalat
  • gépilátás projekt tapasztalat
  • ipari kamerák ismerete (Cognex, Keyence)
  • önálló munkavégzés
  • jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • mechatronikai tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • változatos, izgalmas projektekben való részvétel, folyamatos fejlődési lehetőség
  • rendszeres csapatépítés, céges programok
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkaidő
  • jó hangulatú munkahely, jó közösség
  • megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias hangulat

Munkavégzés helye

  • Budapest, 11. kerület belső része (Bocskai út 77-79.)

Ha felkeltettük érdeklődésed, fizetési igényed megjelölésével várjuk önéletrajzodat a karrier@grabmax.eu e-mail címre!